Meydankavağı Mahallesi Su Arıtma Hizmetleri

Unutmayın ki su arıtma cihazınız bakımları yapıldığı sürece daha etkili arıtma yapacak ve daha sağlıklı, güvenli su üretimine devam edecektir.

HEMEN SERVİS ÇAĞIR


  Kurulum ve Montaj

  [sc_post_category], [sc_post_title], Su arıtma sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir.


  Tesis Kontrol ve Bakım Hizmetleri

  [sc_post_category], [sc_post_title], Uzman teknik ekibimizle  su arıtma sistemi teknik servis hizmetini en kısa sürede verebilmekteyiz. Teknik hizmetler içerisinde; tesis yıllık, aylık veya extra bakımları, tesis kontrol hizmetlerini de verebilmekteyiz.


  Filtre Değişimi

  [sc_post_category], [sc_post_title], Cihazın filtreleri sarf malzemedir garanti kapsamı dışındadır. İçme suyu sağlığının ve kalitesinin sürdürülebilir olması için 6 ila 8 ay arasında teknik servisimiz tarafından filtre değişimi için bilgilendirilme yapılacaktır.


  Proje Danışmanlığı ve Projelendirme

  [sc_post_category], [sc_post_title], Su arıtma sistemlerinde istekleriniz doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık ve projelendirme yapmaktayız.


  Anahtar Teslim Su Arıtma Tesisi Kurulumu

  [sc_post_category], [sc_post_title], İstekleriniz doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri, tesis binası, tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik – otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.


  Su Arıtma Cihaz Bakımı ve Servisi

  [sc_post_category], [sc_post_title], donanımlı servis ve uzman personel hizmetinizdeyiz.


  Su arıtma bakım ve servis hizmetleri içerisinde; ev ve işyeri tipi su arıtma cihazı montaj, devreye alma, arıza tespit ve müdahalesi, müşteri cihaz bilgilendirme eğitimleri, fiziksel ve kimyasal su analizleri, servis revizyonları, periyodik takip ve bakımları, filtre ve membran değişimleri bulunmaktadır.

  Servis ekibimiz en iyi kalitede malzemeleri kullanarak, kaliteli hizmetin güvencesi olmuş, hatta bu vizyonunu ISO 9001:2000 sertifikasyonu ile belgelendirilmiştir.

  HEMEN SERVİS ÇAĞIR